Schedule & Results (North Halton Girls Hockey Association)
PROUD
MEMBER
OWHA Website
Team Finder
Safe Sport
Contact
Search
Login
Contact
Search
Home
Team Finder
Organization Menu
Home
About Us
Association
Constitution and By-Laws
Executive & Staff
Current Coaches
2024/2025 Rep Coaches
Contact Us
OTF Grant
Kaya Firth
Games Centre
Arenas
Schedule & Results
Open Ice Slots
Organization Calendar
Fan Wear
Be A Twister
Twisters
Fundamentals & Tyke
House League
Rep League
Senior Women
Twisters Emerging Leaders
Twisters Emerging Leaders
Leap Forward
Empowered to Lead
Player Development
Player Development
Current Development Instructors
Registration
Online Registration & Information
Registration FAQ's
Receipts
Code of Conduct
Complaint Resolution Process
Refund Policy
Tryouts
Permission to Tryout Forms
Tournament
North Halton Rep Tournaments
Fall Classic Tournament
Volunteers
Volunteer Information
Coaches
Police Check
Certification
FAQ's
FAQ's
Concussion Protocol
Sponsorship
Classifieds
Links
Home
Schedule & Results
Sitemap
Schedule & Results
Filter
Game Status
All Scheduled Games
885 Games
All Scheduled Games
885 Games
Unreported Games
147 Games
×
Filter By Opponent
All Opponents
654 games
All Opponents
654 games
Ancaster Ancaster
2 games
Ancaster Avalanche #5051
5 games
Ancaster Avalanche #5063
2 games
Ancaster Avalanche
6 games
Ancaster
7 games
Aurora Panthers #56
1 game
Aurora Panthers
1 game
Ayr Rockets
8 games
Ayr
1 game
Barrie #106
2 games
Barrie #107
1 game
Barrie Sharks
1 game
Belmont
1 game
Bluewater Hawks #5166
2 games
Bluewater
3 games
Brampton Canadettes #256
2 games
Brampton Canadettes
14 games
Brampton
20 games
Brantford Ice Cats #2106
2 games
Brantford Ice Cats
9 games
Brantford
2 games
Buffalo Bisons #7990
2 games
Buffalo Bisons
2 games
Burlington Barracudas #1607
4 games
Burlington Barracudas #1610
3 games
Burlington Barracudas
10 games
Burlington
32 games
Caledon Coyotes
8 games
Caledon
7 games
Cambridge Road Runners
1 game
Cambridge Roadrunners
9 games
Cambridge
2 games
Cazenovia Lady Chiefs
2 games
Central York Panthers
1 game
Clarington Clarington Flames
1 game
Clarington Flames
1 game
Collingwood
1 game
Durham West Lightning
1 game
East Coast Valkyries
1 game
Ennismore
1 game
Etobicoke #434
1 game
Etobicoke 439
4 games
Etobicoke Dolphins
13 games
Etobicoke Etobicoke Dolphins
7 games
Etobicoke
9 games
Flamborough Falcons #2356
2 games
Flamborough Falcons #2360
2 games
Flamborough Falcons
10 games
flamborough
5 games
Gatineau Dynamites
1 game
Gloucester-Cumberland Stars
1 game
Gloucester-Cumberland
1 game
Grand River Mustangs #8403
2 games
Grand River Mustangs
6 games
Grand River
9 games
Guelph Gryphons
1 game
Guelph Gryphons
8 games
Guelph Guelph Gryphons
2 games
GUELPH Guelph
3 games
Guelph Jr Gryphons
5 games
Guelph Jr. Gryphons #4481
2 games
Guelph Jr. Gryphons
2 games
Guelph
14 games
Haldimand Rivercats #1985
2 games
Haldimand Rivercats
4 games
Hamilton Hawks #509
2 games
Hamilton Hawks #536
2 games
Hamilton Hawks
7 games
Hamilton
4 games
Kanata Rangers #1771
1 game
Kitchener Lady Rangers
4 games
Kitchener Rangers
2 games
Leaside 3777
4 games
Leaside 3812
4 games
Leaside 3758
1 game
Leaside 3774
2 games
Leaside 3822
1 game
Leaside Black
1 game
Leaside Red
1 game
Leaside Wildcats #3753
1 game
Leaside Wildcats (3752)
2 games
Leaside Wildcats (3780)
2 games
Leaside
10 games
London Devilettes #647
2 games
London Devilettes
5 games
Markham Stars
1 game
Markham-Stoufville Stars
2 games
Missisauga Hurricanes
4 games
Mississauga #5881
4 games
Mississauga 5878
2 games
Mississauga 5885
2 games
Mississauga 5887
4 games
Mississauga BB Hurricanes (Coach Caggiula)
1 game
Mississauga BB Hurricanes (Coach Eddie)
1 game
Mississauga Hurricanes #5886
2 games
Mississauga Hurricanes Jones
1 game
Mississauga Hurricanes
18 games
Mississauga Hurricans
4 games
Mississauga
8 games
Mount Forest Rams
4 games
Nepean Wildcats
1 game
Niagara Rapids #2952
2 games
Niagara Rapids
9 games
Niagara
2 games
Norfolk Hericanes #6904
4 games
Norfolk Hericanes
7 games
North Durham Blades
1 game
North Halton Twisters - Palmer #2568
2 games
North Halton U18BB1
2 games
North Simcoe Capitals #1555
1 game
North York Storm #3030
1 game
North York Storm #3033
1 game
North York Storm
2 games
North York
3 games
NY Storm 3013
2 games
NYS 3017
2 games
Oakville 1259
2 games
Oakville Hornets #1252
5 games
Oakville Hornets #1257
2 games
Oakville Hornets
22 games
Oakville
27 games
Orangeville Tigers
7 games
Orangeville Tigers
10 games
Orangeville
9 games
Orillia
1 game
Oshawa Lady Generals
1 game
Owen Sound Lady Hawks
2 games
Owen Sound
1 game
Philadelphia Little Flyers
1 game
Port Dover Hericanes
1 game
Sagueen Maitland Lighting
2 games
Sarnia Lady Sting #3353
1 game
Saugeen Maitland Lightning
2 games
Scarborough Sharks
1 game
Scarborough Sharks
2 games
Scarborough
4 games
Smith Falls Cubs
1 game
South Huron Sabres
2 games
Southpoint Stars #6668
1 game
St Catharines Brock Jr Badgers
3 games
St. Catharines Brock Jr. Badgers #6724
1 game
St. Catharines Brock Jr. Badgers #6725
3 games
St. Catharines Brock Jr. Badgers#6724
1 game
St. Catharines Brock Jr. Badgers
3 games
St. Catherine's Brock Jr. Badgers
4 games
St. Catherines Brock Jr Badgers
3 games
St. Catherines Brock Jr. Badgers
4 games
St. Catherine's
2 games
St. Louis Lady Cyclones
1 game
St.Catharines
2 games
Stoney Creek Sabres #3416
3 games
Stoney Creek Sabres #3421
1 game
Stoney Creek #3415
2 games
Stoney Creek Sabres
15 games
Stoney Creek
17 games
Stony Creek Sabres
1 game
Stouffville Markham 3583
4 games
Stouffville Markham Stars
1 game
Toronto Leaside
2 games
Tottenham
1 game
U15 DS Kanata Rangers
1 game
U15DS Burlington Barracudas
1 game
Waterloo Ravens
4 games
Waterloo
4 games
Whitby #4822
1 game
Wilmont Wolverines
1 game
Woolwich Wild
6 games
×
Filter By Venue
All Venues
885 games
All Venues
885 games
Home Venues
Acton - Leisure Pad
1 game
Acton - McKnight
37 games
Acton - Townsley
16 games
Ajax Community Centre
4 games
Canlan Ice Sports
5 games
Canlan York University
5 games
Earnscliffe Recreation Centre
2 games
Garnet B Rickard Recreational Complex
3 games
John Tonelli Sports Centre
19 games
McKinney
3 games
Milton Memorial Arena
6 games
Milton Sports Centre - A
7 games
Milton Sports Centre - B
2 games
Milton Sports Centre - C
7 games
Milton Sports Centre - D
1 game
Moldmasters - Alcott
6 games
Moldmasters - Fernbrook
8 games
Moldmasters - Saputo
63 games
Moldmasters - Transcanada
255 games
Sherwood Community Centre - Pad 1
2 games
Sherwood Community Centre - Pad 2
118 games
South Courtice Arena
2 games
Susan Fennell Sportsplex (formerly South Fletcher's)
5 games
TBD
16 games
Terry Miller Recreation Centre
2 games
Away Venues
16 Mile Creek
1 game
Albert McCormick Community Centre
1 game
Albion Arena
1 game
Alder Arena
8 games
Angela James Arena
4 games
Appleby Ice Centre
6 games
Appleby
1 game
Ayr Farmers Mutual (NDCC)
3 games
Bill Burgoyne Memorial Arena
1 game
Caledon East Arena
6 games
Canlan Ice Sports (Scarborough)
3 games
Cassie Campbell Community Centre
1 game
Centennial Arean
2 games
Center Wellington Community Sportsplex
6 games
Central
3 games
Century Gardens
9 games
Chippawa Willoughby Memorial
3 games
Crystal Ridge
1 game
Darlington Sports Centre
2 games
Dickson Centre
1 game
Dorchester Arena
1 game
East Bayfield Community Centre
1 game
Elora Arena
1 game
Exhibition Arena
2 games
Fergus District Community Centre
1 game
Ford Performance Center (formerly Mastercard)
10 games
Ford Performance Centre (Formerly Mastercard)
3 games
Gale Centre
3 games
Gateway Arena
18 games
Gemini Sportsplex
1 game
Grand River Arena
1 game
Greenbriar Arena
3 games
Gretzky Sport Complex
6 games
Haldimand County Caledonia Centre
3 games
Harriston Arena
1 game
Harry Howel
3 games
Harry Howell
6 games
Hespeler Arena
5 games
Iceland
20 games
Inch Park Arena
5 games
Iroquois Park Sports Centre
1 game
J.L. Grightmire Arena
1 game
Joshua Creek
7 games
Julie McCarthur Recreation Centre
1 game
Karl Homuth Arena
1 game
Kinoak Arena
3 games
Kinsmen
1 game
Leaside Memorial
4 games
London-Sports Park
1 game
Long Branch Arena
1 game
Magna Centre
1 game
Mainway Recreation Centre
10 games
Malvern Arena
2 games
Mayfield Arena
2 games
McGregor Park Arena
1 game
Meadowvale 4 Rinks
1 game
Mildmay Carrick Complex
1 game
Mississauga Valley
1 game
Mohawk Ice Centre
3 games
Morgan Firestone
7 games
Moses Springer Community Centre
2 games
Mount Forest District Sports Complex
1 game
Mountainside Recreation Centre
2 games
NDCC & Ayr Farmers Mutual Arena
1 game
Port Dover Arena
5 games
RIM Park
1 game
Rinx Arena
1 game
River Oaks Community Centre
4 games
Scarborough Village Arena
2 games
Scotiabank Pond
2 games
Seymour-Hannah
3 games
Sixteen Mile Sports Complex
10 games
Sleeman Center
6 games
South Huron Recreation Centre
1 game
Sportsworld
1 game
Spring Valley
2 games
Stouffville Clippers Sports Complex
3 games
Talbot Gardens
1 game
Tony Rose Arena
5 games
Tottenham Community Centre
1 game
Trafalgar Park
3 games
University of Guelph
3 games
Vale Health & Wellness Centre
2 games
Victoria Road Recreation Centre
1 game
Walker Sports and Abilities Centre (Canada Games Park)
8 games
West End (WERC)
8 games
Woolwich Township
2 games
York University
2 games
×
View Cancellations
×
2023-2024
Current Season
2023-2024
Other Seasons
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
Sample Season
×
Aug 2023
6 games
Sep 2023
11 tournaments
62 games
Oct 2023
13 tournaments
125 games
Nov 2023
9 tournaments
122 games
Dec 2023
6 tournaments
119 games
Jan 2024
11 tournaments
132 games
Feb 2024
15 tournaments
193 games
Mar 2024
8 tournaments
119 games
Apr 2024
3 tournaments
7 games
March 2024
Game Details
Venue Info
Fri 01
7:00 PM
Away Playoff Game
Under 11 B
@ Mount Forest Rams
Harriston Arena
1-6
L
Game Details
Venue Info
Fri 01
7:15 PM
Home Playoff Game
Under 18 B
vs Stoney Creek Sabres
Sherwood Community Centre - Pad 1
1-0
L
Game Details
Venue Info
Fri 01
7:30 PM
Away Game
U13 • U13 Twisters DS
@ Mississauga
Iceland
Watch
Game Details
Venue Info
Fri 01
8:45 PM
Home Playoff Game
Under 18 AA
vs Brampton
Moldmasters - Transcanada
2-1
L
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 02
9:00 AM
Home Playoff Game
Under 11 A
vs GUELPH Guelph
Acton - McKnight
Game Details
Venue Info
Sat 02
10:15 AM
Away Playoff Game
Under 13 A
@ Brampton Canadettes
Century Gardens
3-2
W
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 02
1:15 PM
Home Exhibition
Under 9 B
vs Brampton Canadettes
Moldmasters - Transcanada
2-3
W
Game Details
Venue Info
Sat 02
2:00 PM
Away Playoff Game
Under 18 AA
@ Stoney Creek
Gateway Arena
0-1
L
Game Details
Venue Info
Sat 02
2:00 PM
Local Playoff Game
U15
U15 Sky Blue
@ U15 Royal Blue
16
John Tonelli Sports Centre
2-0
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 02
2:15 PM
Home Playoff Game
Under 11 BB
vs Brampton
Moldmasters - Transcanada
0-0
Game Details
Venue Info
Sat 02
3:00 PM
Local Playoff Game
U15
U15 Grey
@ U15 White
16
John Tonelli Sports Centre
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 02
3:15 PM
Home Playoff Game
Under 13 BB
vs Niagara Rapids
Moldmasters - Transcanada
0-3
W
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 02
4:15 PM
Home Playoff Game
Under 15 A
vs Ayr Rockets
Moldmasters - Transcanada
5-2
L
Game Details
Venue Info
Sat 02
4:30 PM
Away Playoff Game
Under 15 AA
@ Caledon
Caledon East Arena
0-4
L
Game Details
Venue Info
Sat 02
4:30 PM
Local Playoff Game
U18
U18 White
@ U18 Royal Blue
Sherwood Community Centre - Pad 2
Game Details
Venue Info
Sat 02
6:30 PM
Home Playoff Game
Under 18 B
vs Orangeville Tigers
Sherwood Community Centre - Pad 2
0-5
W
Game Details
Venue Info
Sat 02
7:15 PM
Away Playoff Game
Under 18 BB - Palmer
@ Etobicoke 439
Ford Performance Centre (Formerly Mastercard)
3-0
W
Game Details
Venue Info
Sat 02
7:30 PM
Away Exhibition
U15 • U15 Twisters DS
@ Burlington
1037905
Mainway Recreation Centre
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 02
7:45 PM
Home Playoff Game
Under 18 BB - Fabian
vs Stoney Creek Sabres #3416
Moldmasters - Transcanada
2-3
W
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 02
8:15 PM
Home Playoff Game
Under 18 A
vs Ancaster Avalanche #5051
Milton Sports Centre - A
2-2
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 03
8:50 AM
Local Playoff Game
U11
U11 AtoMc Yellow
@ U11 AtoMc Purple
Moldmasters - Fernbrook
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 03
9:10 AM
Local Playoff Game
U11
U11 AtoMc Silver
@ U11 AtoMc Teal
Moldmasters - Alcott
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 03
10:00 AM
Local Playoff Game
U9
U9 Royal Blue
@ U9 Sky Blue
Moldmasters - Fernbrook
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 03
10:20 AM
Local Playoff Game
U9
U9 White
@ U9 Grey
Moldmasters - Alcott
Game Details
Venue Info
Sun 03
10:30 AM
Home Playoff Game
Under 11 BB
vs Grand River
Sherwood Community Centre - Pad 2
2-2
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 03
11:10 AM
Local Playoff Game
U13
U13 Grey
@ U13 Sky Blue
Moldmasters - Fernbrook
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 03
11:30 AM
Local Playoff Game
U13
U13 Royal Blue
@ U13 White
Moldmasters - Alcott
Game Details
Venue Info
Sun 03
11:30 AM
Home Playoff Game
Under 13 B
vs Oakville Hornets
Sherwood Community Centre - Pad 2
0-2
W
Game Details
Venue Info
Sun 03
12:00 PM
Away Playoff Game
Under 11 B
@ Oakville
Trafalgar Park
0-1
L
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 03
12:20 PM
Local Playoff Game
U18
U18 White
@ U18 Royal Blue
Moldmasters - Fernbrook
Game Details
Venue Info
Sun 03
12:30 PM
Home Playoff Game
Under 13 BB
vs Orangeville Tigers
Sherwood Community Centre - Pad 2
3-2
L
Game Details
Venue Info
Sun 03
12:30 PM
Away Playoff Game
Under 13 A
@ Oakville Hornets
Sixteen Mile Sports Complex
0-0
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 03
12:40 PM
Local Playoff Game
U18
U18 Sky Blue
@ U18 Grey
Moldmasters - Alcott
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 03
1:30 PM
Local Playoff Game
U15
U15 White
@ U15 Grey
Moldmasters - Fernbrook
Game Details
Venue Info
Sun 03
1:30 PM
Home Playoff Game
Under 15 AA
vs Caledon
Sherwood Community Centre - Pad 2
2-2
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 03
1:50 PM
Local Playoff Game
U15
U15 Royal Blue
@ U15 Sky Blue
Moldmasters - Alcott
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 03
2:15 PM
Home Exhibition
Under 9 B
vs Burlington
Moldmasters - Transcanada
2-2
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 03
2:30 PM
Home Game
Under 18 BB - Palmer
vs Orangeville
Acton - McKnight
3-0
L
Game Details
Venue Info
Sun 03
3:00 PM
Home Playoff Game
Under 18 AA
vs Stoney Creek
Sherwood Community Centre - Pad 2
3-0
L
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 03
3:15 PM
Home Playoff Game
Under 11 A
vs STONEY CREEK
Moldmasters - Transcanada
Game Details
Venue Info
Sun 03
4:30 PM
Home Playoff Game
Under 18 A
vs Guelph Jr. Gryphons #4481
Sherwood Community Centre - Pad 2
0-3
W
Game Details
Venue Info
Sun 03
5:30 PM
Away Playoff Game
Under 15 A
@ Grand River
Center Wellington Community Sportsplex
3-1
W
Game Details
Venue Info
Sun 03
6:00 PM
Home Playoff Game
Under 15 BB
vs Brampton Canadettes
4
Sherwood Community Centre - Pad 2
1-0
L
Game Details
Venue Info
Mon 04
7:30 PM
Away Playoff Game
Under 13 B
@ Hamilton Hawks
Inch Park Arena
1-1
Game Details
Venue Info
Mon 04
8:30 PM
Home Playoff Game
Under 18 BB - Fabian
vs North Halton Twisters - Palmer #2568
John Tonelli Sports Centre
3-5
W
Game Details
Venue Info
Mon 04
8:30 PM
Away Playoff Game
Under 18 BB - Palmer
@ North Halton U18BB1
John Tonelli Sports Centre
3-5
L
Game Details
Venue Info
Tue 05
6:00 PM
Away Playoff Game
Under 11 BB
@ Orangeville
Alder Arena
2-1
W
Watch
Game Details
Venue Info
Tue 05
6:00 PM
Home Playoff Game
Under 11 B
vs Oakville
Moldmasters - Transcanada
3-2
L
Watch
Game Details
Venue Info
Tue 05
6:15 PM
Home Playoff Game
Under 11 A
vs GUELPH Guelph
Acton - McKnight
Watch
Game Details
Venue Info
Tue 05
8:45 PM
Home Playoff Game
Under 18 B
vs Grand River Mustangs
Acton - McKnight
2-0
L
Watch
Game Details
Venue Info
Tue 05
9:00 PM
Home Playoff Game
Under 18 BB - Palmer
vs Stouffville Markham 3583
Acton - Townsley
1-1
Game Details
Venue Info
Wed 06
6:30 PM
Away Game
U11 • U11 Twisters DS
@ Guelph
8
West End (WERC)
3-3
Game Details
Venue Info
Wed 06
7:00 PM
Away Playoff Game
Under 15 BB
@ Etobicoke Dolphins
4
Centennial Arean
0-4
L
Game Details
Venue Info
Wed 06
7:00 PM
Away Exhibition
Under 9 B
@ Cambridge Road Runners
Dickson Centre
4-8
L
Game Details
Venue Info
Wed 06
7:00 PM
Away Playoff Game
Under 13 BB
@ Stoney Creek Sabres
Gateway Arena
1-2
L
Game Details
Venue Info
Wed 06
7:30 PM
Away Playoff Game
Under 18 AA
@ Burlington
Mainway Recreation Centre
2-4
L
Watch
Game Details
Venue Info
Wed 06
8:15 PM
Home Playoff Game
Under 18 A
vs Grand River Mustangs #8403
Milton Sports Centre - C
0-4
W
Game Details
Venue Info
Wed 06
8:30 PM
Away Playoff Game
Under 15 A
@ Kitchener Lady Rangers
Grand River Arena
2-3
L
Watch
Game Details
Venue Info
Thu 07
6:30 PM
Home Playoff Game
Under 15 A
vs Cambridge Roadrunners
Moldmasters - Transcanada
1-4
W
Game Details
Venue Info
Thu 07
7:00 PM
Home Playoff Game
Under 18 B
vs Norfolk Hericanes
Sherwood Community Centre - Pad 2
0-2
W
Game Details
Venue Info
Fri 08
6:00 PM
Away Game
U15 • U15 Twisters DS
@ Burlington
1044456
Moses Springer Community Centre
Game Details
Venue Info
Fri 08
6:30 PM
Away Playoff Game
Under 15 BB
@ Oakville Hornets
5
Canlan Ice Sports
0-0
Game Details
Venue Info
Fri 08
6:30 PM
Away Playoff Game
Under 13 B
@ Oakville Hornets
Sixteen Mile Sports Complex
0-0
Game Details
Venue Info
Fri 08
7:00 PM
Away Playoff Game
Under 11 BB
@ Leaside
Angela James Arena
0-2
L
Watch
Game Details
Venue Info
Fri 08
7:15 PM
Home Playoff Game
Under 11 A
vs Etobicoke Etobicoke Dolphins
Moldmasters - Transcanada
Watch
Game Details
Venue Info
Fri 08
9:00 PM
Home Playoff Game
Under 18 BB - Fabian
vs Orangeville Tigers
Moldmasters - Saputo
2-3
W
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 09
9:00 AM
Home Playoff Game
Under 11 BB
vs Leaside
Acton - Townsley
2-0
L
Game Details
Venue Info
Sat 09
11:30 AM
Home Playoff Game
Under 13 A
vs Stoney Creek Sabres
Sherwood Community Centre - Pad 2
4-1
L
Game Details
Venue Info
Sat 09
1:30 PM
Away Playoff Game
Under 13 BB
@ Niagara Rapids
Chippawa Willoughby Memorial
4-0
W
Game Details
Venue Info
Sat 09
2:00 PM
Away Exhibition
Under 9 B
@ Guelph Gryphons
Exhibition Arena
5-0
W
Game Details
Venue Info
Sat 09
2:00 PM
Home Playoff Game
Under 15 AA
vs Guelph
John Tonelli Sports Centre
3-0
L
Game Details
Venue Info
Sat 09
2:00 PM
Away Playoff Game
Under 11 B
@ Orangeville Tigers
Tony Rose Arena
1-0
W
Game Details
Venue Info
Sat 09
2:30 PM
Away Playoff Game
Under 18 BB - Fabian
@ Stoney Creek Sabres #3416
Gateway Arena
5-1
W
Game Details
Venue Info
Sat 09
3:15 PM
Away Playoff Game
Under 11 A
@ Etobicoke Etobicoke Dolphins
Ford Performance Centre (Formerly Mastercard)
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 09
6:30 PM
Home Playoff Game
Under 15 A
vs Kitchener Lady Rangers
Acton - Townsley
0-0
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 09
7:15 PM
Home Playoff Game
Under 18 BB - Palmer
vs Mississauga 5887
Milton Sports Centre - A
Game Details
Venue Info
Sun 10
10:30 AM
Home Playoff Game
Under 11 BB
vs Leaside
Sherwood Community Centre - Pad 2
3-1
L
Game Details
Venue Info
Sun 10
11:30 AM
Home Playoff Game
Under 13 B
vs Hamilton Hawks
Sherwood Community Centre - Pad 2
3-2
L
Game Details
Venue Info
Sun 10
12:30 PM
Home Playoff Game
Under 13 BB
vs Stoney Creek Sabres
Sherwood Community Centre - Pad 2
0-4
W
Game Details
Venue Info
Sun 10
1:30 PM
Home Playoff Game
Under 15 AA
vs Brampton
Sherwood Community Centre - Pad 2
4-1
L
Game Details
Venue Info
Sun 10
3:00 PM
Home Playoff Game
Under 18 AA
vs Caledon
Sherwood Community Centre - Pad 2
0-3
W
Game Details
Venue Info
Sun 10
3:30 PM
Away Playoff Game
Under 15 A
@ Cambridge Roadrunners
Hespeler Arena
0-1
L
Game Details
Venue Info
Sun 10
4:30 PM
Home Playoff Game
Under 18 A
vs Burlington Barracudas #1607
Sherwood Community Centre - Pad 2
3-1
L
Game Details
Venue Info
Sun 10
6:00 PM
Home Playoff Game
Under 15 BB
vs Oakville Hornets
6
Sherwood Community Centre - Pad 2
2-0
L
Game Details
Venue Info
Sun 10
8:00 PM
Away Playoff Game
Under 18 BB - Fabian
@ Guelph Gryphons
West End (WERC)
5-0
W
Game Details
Venue Info
Sat 16
12:30 PM
Away Exhibition
Under 15 BB
@ Oakville Hornets
River Oaks Community Centre
0-1
L
Game Details
Venue Info
Sat 16
3:00 PM
Away Exhibition
Under 9 B
@ Orangeville Tigers
Tony Rose Arena
3-3
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 17
3:30 PM
Home Exhibition
Under 9 B
vs Barrie Sharks
Moldmasters - Alcott
0-0
Game Details
Venue Info
Mon 18
7:15 PM
Away Exhibition
U15 • U15 Twisters DS
@ St. Catherines Brock Jr Badgers
TBD
Watch
Game Details
Venue Info
Tue 19
7:00 PM
Home Exhibition
Under 11 BB
vs flamborough
Moldmasters - Transcanada
Game Details
Venue Info
Wed 20
8:00 PM
Away Exhibition
Under 15 BB
@ Ancaster Avalanche
Morgan Firestone
Game Details
Venue Info
Wed 20
8:30 PM
Away Exhibition
Under 18 A
@ London Devilettes #647
Kinsmen
Game Details
Venue Info
Fri 22
7:00 PM
Away Game
U13 • U13 Twisters DS
@ Flamborough
Harry Howell
Game Details
Venue Info
Sat 23
9:45 AM
Away Exhibition
Under 13 B
@ Cambridge Roadrunners
Hespeler Arena
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 23
3:15 PM
Home Exhibition
Under 13 A
vs Waterloo Ravens
Moldmasters - Transcanada
Game Details
Venue Info
Sat 23
6:30 PM
Home Exhibition
Under 11 BB
vs Ayr
Sherwood Community Centre - Pad 2
Game Details
Venue Info
Sat 23
6:45 PM
Away Exhibition
Under 18 A
@ Whitby #4822
McKinney
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 23
6:45 PM
Home Exhibition
Under 15 BB
vs Oakville Hornets
Moldmasters - Transcanada
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 23
7:45 PM
Home Playoff Game
Under 18 BB - Fabian
vs South Huron Sabres
Moldmasters - Transcanada
Game Details
Venue Info
Sun 24
1:30 PM
Home Exhibition
Under 15 AA
vs Scarborough Sharks
Sherwood Community Centre - Pad 2
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 24
2:15 PM
Home Exhibition
Under 9 B
vs Orangeville Tigers
Moldmasters - Transcanada
Game Details
Venue Info
Sun 24
3:00 PM
Home Game
Under 18 AA
vs Bluewater
Sherwood Community Centre - Pad 2
Game Details
Venue Info
Sun 24
3:30 PM
Away Playoff Game
Under 18 BB - Fabian
@ South Huron Sabres
South Huron Recreation Centre
Game Details
Venue Info
Sun 24
6:00 PM
Home Exhibition
Under 15 BB
vs Ancaster Avalanche
Sherwood Community Centre - Pad 2
Game Details
Venue Info
Mon 25
7:00 PM
Away Exhibition
Under 11 B
@ Ancaster Ancaster
Spring Valley
Watch
Game Details
Venue Info
Tue 26
6:00 PM
Home Exhibition
Under 11 B
vs Ancaster Ancaster
Moldmasters - Transcanada
Game Details
Venue Info
Tue 26
6:45 PM
Away Game
U15 • U15 Twisters DS
@ Guelph Gryphons
West End (WERC)
Game Details
Venue Info
Wed 27
7:30 PM
Away Game
U13 • U13 Twisters DS
@ Scarborough
Scarborough Village Arena
Watch
Game Details
Venue Info
Wed 27
8:15 PM
Home Game
Under 18 AA
vs Waterloo
Milton Sports Centre - C
More Details
Mar 28-Mar 31
Tournament
U11 • U11 Twisters DS
55TH ANNUAL BRAMPTON CANADETTES EASTER TOURNAMENT
Brampton, ON
More Details
Mar 28-Mar 31
Tournament
U15 • U15 Twisters DS
Canadettes Tournament
Brampton, ON
More Details
Mar 28-Mar 31
Tournament
U13 • U13 Twisters DS
55th Annual Brampton Canadettes Easter Tournament
Brampton, Ontario
Watch
Game Details
Venue Info
Thu 28
8:00 PM
Home Playoff Game
Under 18 BB - Fabian
vs London Devilettes
Moldmasters - Transcanada
Game Details
Venue Info
Thu 28
9:15 PM
Home Exhibition
U15 • U15 Twisters DS
vs Stouffville Markham Stars
Susan Fennell Sportsplex (formerly South Fletcher's)
More Details
Mar 29-Mar 31
Tournament
Under 11 B
Brampton Canadettes
Brampton
More Details
Mar 29-Mar 31
Tournament
Under 15 A
Brampton Easter Tournament
Brampton
More Details
Mar 29-Mar 31
Tournament
Under 9 B
Brampton Canadettes 55th Annual Easter Tournament
Brampton
More Details
Mar 29-Mar 31
Tournament
Under 15 AA
Brampton Easter Tournament
Brampton
More Details
Mar 29-Mar 31
Tournament
Under 13 BB
Brampton Canadettes Easter Tournament
Brampton, ON
Game Details
Venue Info
Fri 29
9:00 AM
Home Exhibition
Under 9 B
vs Orangeville Tigers
Terry Miller Recreation Centre
Game Details
Venue Info
Fri 29
12:00 PM
Away Exhibition
U15 • U15 Twisters DS
@ U15 DS Kanata Rangers
Terry Miller Recreation Centre
Game Details
Venue Info
Fri 29
4:00 PM
Away Exhibition
Under 9 B
@ Kitchener Rangers
Earnscliffe Recreation Centre
Game Details
Venue Info
Sat 30
9:00 AM
Home Exhibition
Under 9 B
vs Gatineau Dynamites
Earnscliffe Recreation Centre
Game Details
Venue Info
Sat 30
12:15 PM
Home Exhibition
U15 • U15 Twisters DS
vs U15DS Burlington Barracudas
Susan Fennell Sportsplex (formerly South Fletcher's)
Game Details
Venue Info
Sat 30
1:45 PM
Away Playoff Game
Under 18 BB - Fabian
@ London Devilettes
London-Sports Park
Game Details
Venue Info
Sat 30
4:00 PM
Away Exhibition
Under 13 A
@ Saugeen Maitland Lightning
TBD
Game Details
Venue Info
Sat 30
8:15 PM
Home Exhibition
U15 • U15 Twisters DS
vs St. Catherines Brock Jr Badgers
Susan Fennell Sportsplex (formerly South Fletcher's)